Giroud fanoušky Chelsea nepotěší. Preferuje totiž gólmana Tottenhamu...

Oliviera Girouda čeká semifinálový zápas mistrovství světa. Jeho Francie vyzve Belgii a proti sobě se postaví gólmani dvou londýnských týmů - Chelsea a Tottenhamu. Bude Giroudův nadcházející výrok věrnější svému klubu nebo svému národu?

Giroud fanoušky Chelsea nepotěší. Preferuje totiž gólmana Tottenhamu...

Kterého gólmana tedy bude GIroud preferovat? Ano, je jasné, že bude držet palce Llorisovi, vždyť je na jeho straně, kdežto Courtois ho může vyřadit ze hry. Jenže Giroud neodpovídal na otázku, komu fandí, ale kdo si myslí, že je lepší. A to fanoušky Chelsea nejspíše nemile překvapil.

Zvolil totiž Huga Llorise, brankáře konkurenčního Tottenhamu. Je samozřejmě otázka, zda to neudělal pouze pro zachování dobré atmosféry v týmu, žádného příznivce Blues však tento jeho výrok nepotěší. A je teď úplně jedno, zda je Courtois na odchodu či ne - stále je hráčem klubu, který sídlí na Stamford Bridge.

Giroud to ale řekl ze zkušenosti. Oba jsou jeho spoluhráči, nemá tedy komu nadržovat. Možná tím také ukázal, že reprezentace pro něj znamená více než klub, což je ale v pořádku. Právě ze svých zkušeností soudí, že je Lloris prostě lepší. Chelsea nechelsea, Tottenham netottenham...

"Hugo je opravdový lídr a skvělý gólman a kapitán. Oba jsou skvělí brankáři, o tom žádná. Ale nejlepší brankář na světě je Hugo Lloris. Promiň Thibaute," nechal se slyšet někdejší hráč Arsenalu. Měl ale i pár slov k nadcházejícímu semifinálovému utkání.

"Proti Thibautovi jsem dal několik gólů na tréninku Chelsea. Doufám, že se mi to povede i v zápase proti Belgii," doufá Giroud. "Bude to vlastně takové anglické Premier League derby. Hodně Francouzů i Belgičanů působí v Premier League a všichni se známe, ať už z klubů nebo ze zápasů proti sobě," uzavřel francouzský reprezentant.