Pešek chce být pod Ještědem vidět: Přicházím, abych Slovanu pomohl do pohárů

OBSAHUJE VIDEO

Liberci se zatím na rakouském soustředění daří. S celkovým poměrem 6:0 si poradil s Apollonem Limassol i Riedem a hned polovinu jeho tref zařídila nová tvář z Českých Budějovic Elvis Mashike.

Pešek chce být pod Ještědem vidět: Přicházím, abych Slovanu pomohl do pohárů

Před pár dny Slovan posílilo i další jméno z Dnyama, a sice záložník Jakub Pešek, jehož lákalo do svých řad hned několik prvoligových klubů. Debutovat by mohl již v pondělní přípravě v Bad Wimbachu proti rumunskému celku Sepsi.

"S Elvisem jsem strávil rok, spolupráce byla dobrá, tak doufám, že na to navážeme i v Liberci," nechal se slyšet nový svěřenec kouče Zsolta Hornyáka.

"Jsem strašně rád, že už jsem s Libercem, jednání se táhla dlouho. Přicházím, abych Slovanu pomohl do pohárů," pokračovala severočeská posila se sparťanskou minulostí a třinácti prvoligovými starty.

Před ním podještědský tým přivedl další čtyři druholigové tváře - zmíněného Mashikeho, Pázlera, Nešického a Fukala. "Jakub byl mezi vytipovanými hráči, o jejichž přestup jsme od začátku usilovali. Jeho příchodem jsme zvýšili kvalitu i konkurenci v záloze a posílili středovou osu. Očekávám od něho dobrou podporu ofenzivy a pevně věřím, že přechod z Českých Budějovic do Liberce zvládne," uzavřel nástupce Davida Holoubka.