Teplický Vošahlík: Cestování jako Kazachstán a Maďarsko už asi nechci

Kromě nových tváří se mohou tepličtí fanoušci těšit také na dvojici rekonvalescentů Aloise Hyčku a Jana Vošahlíka, kteří už nezasáhli do hry několik měsíců.

Teplický Vošahlík: Cestování jako Kazachstán a Maďarsko už asi nechci

První jmenovaný má za sebou dvě operace a už začal běhat. Termín, kdy půjde do kontaktu, však zatím nezná. Druhý zmíněný hráč s minulostí v Čáslavi, Jablonci, Českých Budějovicích, Slavii či Příbrami už je tři měsíce od operace kolena a rád by šel do akce v září.

Ačkoliv patřili oba před svými zraněními do základní sestavy kouče Daniela Šmejkala, po nepříliš povedeném ročníku Sklářů budou muset znovu dokazovat, že si své místo zaslouží...

"Musím se zase dostat do formy, zase bojovat o fleka. Nebude to nic lehkého, ale na návrat na hřiště se hrozně těším. Náš kádr zůstává pohromadě, nemusíme se tedy sehrávat, to je určitě plus," pronesl sedmadvacetiletý Hyčka, jenž v minulosti prošel Slavií, Ústím i Zbrojovkou Brno.

Jeho kolega už by po zkušenostech ze Šachtaeru Karagandy a Mezőkövesdi rád sestrval tam, kde je a nerad by znovu převlékal trikot. "Já se hlavně budu snažit, aby koleno vydrželo a abych byl co nejvíc prospěšný týmu. Chci se vrátit do formy, jakou jsem měl při svém příchodu na jaře 2017. V Teplicích se mi líbí, s rodinou jsme tady spokojení, máme to necelé dvě hodiny domů do Liberce. Cestování jako Kazachstán a Maďarsko už asi nechci," uzavřel devětadvacetiletý Vošahlík.