Čtvrtá velká šance? Cestovatele Van Kessela zkouší klub z nizozemské Eredivisie...

Čtvrtá velká šance? Cestovatele Van Kessela zkouší klub z nizozemské Eredivisie...

Pětadvacetiletý rychlík Gino Van Kessel naposledy zářil v sezoně 2015/2016. To byla doba, kdy ještě oblékal dres slovenského Trenčína.

Na následujících třech adresách už se však absolutně neprosadil. Jak ve Slavii, které stále patří, tak na následných hostováních v polské Lechii Gdaňsk a anglickém Oxfordu United, který přitom působí až ve třetí nejvyšší soutěži League One.

Během letní přestávky se psalo o testech ve Slovanu Bratislava. Nicméně ani nejslavnější slovenská značka a aktuální vicemistr se ho nakonec rozhodl neangažovat.

Další šance může přijít v nizozemské Eredivisii, kterou ještě i přesto, že se narodil v Alkmaaru, nikdy neokusil a maximálně hrál tamní druhou ligu za Almere City.

V následujících dnech ho testuje klub HFC ADO Den Haag, který hraje domácí zápasy na Cars Jeans Stadionu pro 15 tisíc diváků.

Poslední dvě přípravy s Laakkwartierem (10:1) a Scheveningenem (3:1) Den Haag zvládl. Reprezentant Curacaa se bude moci ukázat již v pondělí večer proti celku GOES, který strávil uplynulý soutěžní ročník v páté lize.

Aktuální vicemistr české ligy mu dovolí strávit v Zeelandu, což je nizozemská provincie ležící v jihozápadní části země, celý týden až do soboty. Čas na zaujmutí tedy má...