Mega nabídka za Coutinha. Ve vzduchu visí 270 miliónů eur!

Brazilský šikula Philippe Coutinho z Barcelony je v hledáčku pařížského SG. Vedení katalánského celku obdrželo astronomickou nabídku ve výši 270 miliónů eur! PSG by tak po Neymarovi a Mbappém rádo vlastnilo i třetího nejdražšího hráče fotbalové historie. Ale co na to Blaugranas?

Mega nabídka za Coutinha. Ve vzduchu visí 270 miliónů eur!

Barcelona v lednovém přestupovém období oznámila rekordní příchod Philippe Coutinha z anglického Liverpool FC. Tehdy 142 miliónů liber, dnes o 100 více. PSG je ochotno zaplatit za křídelníka či středopolaře ohromných 249 miliónů liber!

Podle veškerých informací španělského tisku, především pak Mundo Deportivo, vedení PSG přímo nekontaktovalo zastupitele Barcelony, ale předložilo nabídku jednomu z jednatelů samotného hráče.

Coutinho spolu s Kanárky neuspěl na letošním MS, když ve čtvrtfinálovém duelu podlehla Brazílie belgickému výběru. Coutinho se i přes krach Brazilců stal jedním z nejlepších hráčů tohoto šampionátu, když se blýskl například krásnou ranou zpoza vápna proti Švýcarsku a nedal tak sebemenší šanci Yannu Sommerovi.

Informace ze Španělska ovšem hovoří o nezájmu katalánského celku, co se prodeje týče. Jediná možnost, jež by umožnila Brazilci přestup do města módy je tak klauzule ve smlouvě s Blaugranas. Barca do smlouvy přidala dodatek, že hráč může klub opustit, pokud za něj bude zaplaceno 400 miliónů eur!

Zvládne to PSG?