Na Ronaldově turínském platu by se měla podílet i automobilka Fiat. Do jaké výše se může vyšplhat?

Na Ronaldově turínském platu by se měla podílet i automobilka Fiat. Do jaké výše se může vyšplhat?

Specializovaný španělský list Marca napsal, že se rozhodne o případném přestupu Cristiana Ronalda z Realu Madrid do Juventusu Turín již v průběhu právě probíhajícího týdne.

Vše tedy nasvědčuje tomu, že třiatřicetiletý Portugalec opustí San Bernabéu po dlouhých devíti letech a po Sportingu, Manchesteru United a Los Blancos si ve své profesionální kariéře zahraje již za čtvrtý profesionální klub.

Úřadující italský šampion má za CR7 nabízet 100 milionů eur, což je v přepoštu 2,6 miliardy korun. Vedení Bílého baletu se nabídce na transfer nebrání, ale jisté je to, že má hvězda s Realem platný kontrakt až do roku 2021 s výstupní klauzulí ve výši jedné miliardy eur.

Možnou dresu "práskl" bývalý generální ředitel Staré dámy Luciano Moggi. "Cristiano už dohodu s Juve podepsal. Stalo se tak hned potom, co absolvoval lékařskou prohlídku v Mnichově," zaznělo z jeho úst před pár dny.

Pokud jde o osobní podmínky, Ronaldův plat na turínské misi by měl vyšplhat na 30 milionů eur a podílet by se na něj měla i automobila Fiat, která má stejného majitele jako Juve.