Bucha vypověděl smlouvu Slavii! Míří k úhlavnímu nepříteli!

Bucha vypověděl smlouvu Slavii! Míří k úhlavnímu nepříteli!

Fotbalový talent ze Slavie Pavel Bucha vypověděl smlouvu a míří ke konkureční Viktorii Plzeň! Na západě Čech podepsal smlouvu na 4 roky a zcela jistě se rád popere o šanci nastoupit v Champions League.

Na rakouském soustředění se hlásí další posila pro úřadujícího mistra ligy. Dvacetiletý Pavel Bucha přichází k účastníkovi Ligy mistrů zadarmo jako volný hráč bez registrované profesionální smlouvy.

''Pavel Bucha se po dopoledním podpisu smlouvy ihned přesunul za týmem na rakouské soustředění, kde se zapojí do tréninkového procesu. Celá záležitost se urodila velmi rychle, nicméně shoda s trenérským týmem Viktorie byla jednoznačná. Pavel Bucha je prototypem moderního středního záložníka, který zvládá na vysoké úrovni veškeré herní činnosti. Viktorii čeká během podzimu boj na třech frontách, dostatečně kvalitní a široký kádr je nezbytností,'' sdělil pro web fcviktoria.cz generální manažer Adolf Šádek.

Zítřejší utkání proti Innsbrucku by se tak nemělo obejít bez nové posily, jež bude zcela jistě k dispozici i pro další utkání s Dynamem Kyjev.

Pavel Bucha se stal již čtvrtou posilou Viktoriánů. Před ním klub posílili Ubong Ekpai, Roman Procházka a Luděk Pernica.