Baník by si rád vzal z Letné zpět svého odchovance a navíc stále lanaří Wágnera

Baník Ostrava by se rád posílil v defenzivní řadě a momentálně usiluje o podpis svého dvaadvacetiletého odchovance Daniela Holzera, jenž patří Spartě.

Baník by si rád vzal z Letné zpět svého odchovance a navíc stále lanaří Wágnera

Univerzální levonohý hráč, jenž byl v poslední době zapůjčen ve Fastavu Zlín, si v současné době hledá angažmá a návratu do známého prostředí by se nebránil. To vše i přesto, že jeho vztahy s ostravskými fanoušky nejsou po jeho dva roky starém odchodu k úhlavnímu nepříteli za 10 milionů korun zrovna nejlepší.

Návrat borce se 109 prvoligovými starty si ještě nedávno nedokázal představit ani majitel Václav Brabec. Ten už však podle všeho změnil názor a rozhodující tak bude případná dohodou obou slavných značek.

Stále perspektivní mladík by mohl na staronové adrese operovat na dvou pozicích - buď by ještě zkvalitnil středovou formaci (to vše v případě, pokud by se Baník rozhodl hrát na jednoho hrota), nebo by konkuroval na levé straně obrany Jiřímu Fleišmanovi.

Zaměstnavatel trenéra Bohumila Páníka, jehož novým blízkým spolupracovníkem se stal Marek Jankulovski, jinak nadále usiluje o útočníka Tomáše Wágnera, který by rozšířil ofenzivní možnosti a zvýšil konkurenci Milanu Barošovi i Dame Diopovi.

Slezský celek navíc stále nezavhrl ani myšlenku na dohodu s Tomášem Poznarem z Viktorie Plzeň.