Někdo v kabině PSG si přeje rychlý odchod Neymara. Na vině je údajně častá šikana

Cristiano Ronaldo zřejmě velmi brzy podepíše kontrakt s Juventusem a na San Bernabéu po něm zůstane jen prázdnota, kterou je nutné adekvátně zalepit. Přestože toho v uplynulé sezóně neodehrál tolik, jako jsme u něj byli dříve zvyklí, tak bylo znát, že stále branky střílet nezapomněl. Bílý balet potřebuje rázného střelce a média k němu přisuzují Neymara, který by se tak po roce mohl vrátit do Ligy. Kdo by si tento tah v kabině PSG přál asi nejvíce?

Někdo v kabině PSG si přeje rychlý odchod Neymara. Na vině je údajně častá šikana

Šejkové prodávat nechtějí, vedení španělského královského klubu se zase dušuje, že za takovou sumu jej kupovat nebude. Neymar projevil zájem se vrátit do LaLigy, neboť si opakovaně stěžoval na kvalitu francouzské nejvyšší soutěže. V PSG byl často kritizován za své hvězdné manýry a několikrát byl ve sporu s Edinsonem Cavanim, ale zde ten plamen nevraživosti již dohořel.

Některá španělská a francouzská média informovala začátkem tohoto týdne o tom, že brazilská hvězda údajně šikanuje francouzského mladíka Kyliana Mbappého. Bývalá hvězda Monaka se přesune do PSG po ročním hostování na trvalý podpis a nikdo nepochybuje o tom, že ji patří budoucnost. Dokazuje to i na světovém šampionátu v Rusku.

Například El Pais poukazovalo na fakt, že si Mbappé již několikrát stěžoval otci na šikanu ze strany nejen Neymara, ale i dalšího Brazilce Daniho Alvese. Devatenáctiletý mladík často čelí vtípkům od obou zmíněných na sociálních sítích, kde  Mbappého  přirovnali například k Donatellovi z kresleného seriálu Želvy ninja a snažili se poukázat na jejich podobu.

Neymar prý s Mbappém v kabině sotva komunikuje a spolupráce pak vázne i na hrací ploše. Brazilec si nedávno dělal srandu také z rychlosti svého týmového kolegy, který dal branku v národních barvách a pomohl vyřadit Argentinu z turnaje v Rusku. Kdyby byla i druhá strana škodolibá, mohla by se Neymara ptát, proč už je se svými krajany doma.