Příbram potvrdila 3 nové tváře do obrany, zálohy i útoku

Prvoligový nváček z Příbrami se právě nalézá na soustředění v rakouském Kaprunu. Uprostřed druhého červencového týdne se středočeský celek sídlící u řeky Litavky pochlubil třemi novými tvářemi.

Příbram potvrdila 3 nové tváře do obrany, zálohy i útoku

Druhý tým uplynulého ročníku Fotbalové národní ligy oznámil příchod nového obránce, záložníka a útočníka. Kdo konkrétně má jistotu, že stráví následující měsíce v klubu Jaroslava Starky?

Prvním z nich je sedmadvacetiletý obránce Milan Nitrianský. Bývalý mládežnický reprezentant má za sebou angažmá ve Slavii, Liberci či Českých Budějovicích, s tím, že si vyzkoušel angažmá i v nižší italské soutěži. V Příbrami už navíc v minulosti působil a vrátil se tak do známého prostředí.

Dalším je pětadvacetiletý záložník Georgios Katidis, který byl svého času velkým talentem řeckého fotbalu, jenž prošel i AEK Atény. Bývalý hráč Novary nebo Levadiakosu přišel na přestup z druholigové Olympie Praha, za kterou se ve FNL prosadil osmkrát.

Poslední čerstvou akvizicí je dvaadvacetiletý útočník Ibrahim Keita. Také mladý Francouz působil minulý ročník v Olympii Praha. Dříve prošel také Wolverhamptonem, Košicemi či Larissou.

Ve středu se Příbram utkala s rumunským mužstvem FC Botosani. Trenér Josef Csaplár poslal do hry tuto jedenáctku: Švenger - Pecháček, Nitrianský, Soldát, Portilho - Rezek, Grajciar, Kilián, Katidis, Antwi.