V Baníku se neprosadil, Ústí pomohl k záchraně a teď se stal novou akvizicí Zlína

Zlínská Letná je bohatší o jednu novou tvář, kterou se stal sedmadvacetiletý slovenský útočník Alexander Jakubov, který má za sebou velmi pestrou minulost.

V Baníku se neprosadil, Ústí pomohl k záchraně a teď se stal novou akvizicí Zlína

"Je to útočník, takže především do té útočné fáze, kde potřebujeme být efektivnější, jsou jeho parametry na vysokého útočníka ideální. Věříme, že naváže na předešlá působení, kde střílel góly a šlo mu to. Nám pomůže celkově k tomu, abychom byli produktivnější a zvýší konkurenci do útoku," představil čerstvou akvizici sportovní ředitel Ševců Zdeněk Grygera.

Jakubov prošel Interem Bratislava, Spartou, Portem, Senicí, Vlašimí, Varnsdorfem či Ústí nad Labem, kde hostoval na jaře a ve čtrnácti duelech mu pomohl k záchraně šesti brankami.

Vytáhlý střelec dosud patřil Baníku Ostrava, ve kterém se však výrazněji neprosadil a Bazaly smluvně opustil již po roce a půl. "Jednání bylo oboustranně korektní, dohodli jsme se na přestupu a Alexandru Jakubovovi přejeme v další kariéře hodně úspěchů," uzavřel webem fcb.cz citovaný funkcionář tradiční značky Marek Jankulovski.