Slavie je blízko největšímu nákupu v historii ligy. Egyptský klenot je už v Praze na testech

Český vicemistr má pro novou sezónu velké ambice. Hráči z Edenu by rádi nakoukli do Ligy mistrů a uspěli také v tuzemské nejvyšší soutěži a kouč Jindřich Trpišovský větří, že jeho kádru ještě něco chybí. Vše nasvědčuje tomu, že Slavia získá egyptského reprezentanta Agmeda Ibrahima Hassana jako nejdražší nákup v historii české ligy.

Slavie je blízko největšímu nákupu v historii ligy. Egyptský klenot je už v Praze na testech

Již před několika dny jsme informovali o této možnosti, ale zatím se jednalo jen o spekulaci. Věci se ale daly do pohybu, neboť turecká média hovoří o přestupu jako o hotovém a očekává se, kdy klub z Vršovic novou akvizici oznámí veřejnosti.

Egyptský záložník s přezdívkou Trézéguet podle televize Aspor a serveru Kralspor odjel na zdravotní prohlídku do Prahy, kde má následně podepsat kontrakt na čtyři roky. Slavii tento nákup vyjde na 5,9 milionů eur, které uhradí turecké Kasimpase.

Talentovaný třiadvacetiletý záložník je v poslední době obletován celou řadou zájemců, mezi kterými je možné registrovat i Galatasaray Istanbul. Podle zákulisních informací se však účastník světového šampionátu v Rusku rozhodl pro českou adresu. V dresu národního výběru odehrál odchovanec káhirského klubu Al Ahlí 29 utkání a vstřelil dvě branky. Zkušenosti má i s belgickou nejvyšší soutěži, kde okusil Anderlecht a Mouscron.