Chelsea by mohla Staré dámě zaplatit Ronalda. Jaké zboží je spojováno s Londýnem?

Letní přestupové okno bude letos zřejmě výživné. Několik velkých transferů nám již bylo oznámeno, ale rozhodně nejsme u konce. Největší bombou je zatím přesun Cristiana Ronalda do Juventusu, ale nabízí se nám úsměvný moment, neboť téměř celou sumu, za kterou ho Stará dáma zakoupila, by mohla uhradit londýnská Chelsea.

Chelsea by mohla Staré dámě zaplatit Ronalda. Jaké zboží je spojováno s Londýnem?

V úterý se staly spekulace realitou a portugalský kanonýr odešel ze San Bernabeu do Itálie za 112 milionů eur. Fanoušci jásají, zaměstnanci automobilky Fiat chtějí stávkovat, neboť se jim nelíbí, že tato firma bude velkou měrou zajišťovat plat hvězdného hráče.

Vše záleží na tom, jestli Maurizio Sarri převezme trenérské otěže na Stamford Bridge a vše nasvědčuje tomu, že se tak skutečně stane. V tomto případě by někdejší stratég Neapole posiloval kádr a právě dvě tváře chce ulovit z Juventusu.

Devětapadesátiletý italský kouč by rád získal Daniela Ruganiho a Gonzala Higuaína, kteří by anglický klub vyšly na 100 milionů eur. Argentinský kanonýr je již s Blues spojován delší dobu a Juventus dal jasně najevo, že za 60 milionů je svolný k prodeji.

Dalších čtyřicet milionů by spolkl zkušený obránce, který by výrazně mohl pomoci defenzivní řadě Chelsea. Do karet anglickému gigantu nahrává fakt, že v Juventusu je nyní v útoku přetlak a také v obraně je těsno, neboť přišel Mattia Caldara z Atalanty.