Krmenčík chce odejít za každou cenu, tvrdí agent. Zahraje si s Janktem, nebo s Plašilem?

Ačkoliv se v poslední době o přestupu Michaela Krmenčíka do zahraničí příliš nepíše, agent českého reprezentačního útočníka upozornil na možné ticho před bouří.

Krmenčík chce odejít za každou cenu, tvrdí agent. Zahraje si s Janktem, nebo s Plašilem?

"Jednám s několika kluby, je to stále živá záležitost," pronesl na stránkách Deníku Sport manažer Dalibor Lacina.

Pětadvacetiletý hrot s minulostí v Dukle byl během posledního půlroku terčem několika známých adres včetně Newcastlu, Readingu, Leedsu, Rennes či Mönchengladbachu a ani to ještě není všechno...

Ve hře je například Ligue 1 a možný odchod za Jaroslavem Plašilem. "Zcela konkrétní nabídku Michaelovi předložily Leeds, Bordeaux i Empoli. V případě Bordeaux ale celou věc zbrzdila jednání o změně vlastníka tohoto klubu, do kterého by měl vstoupit americký investor," pokračoval na serveru isport.blesk.cz Krmenčíkův zástupce.

Aktuálně by měl být svěřenec Pavla Vrby na prvním místě ofenzivního wantlistu Sampdorie Janov, která hledá náhradu za Duvána Zapatu, jenž se odebral do Atalanty Bergamo. Pokud by se kluby dohodly, kolega Ekpaie, Zemana, Hejdy a spol. by se mohl stát spoluhráčem Jakuba Jankta, jehož dobře zná z českého nároďáku.

Úřadující tuzemský šampion chce ale za svou oporu, která se v letní přípravě prosadila čtyřikrát, sedm až osm milionů eur, což je v přepočtu 181 až 207 milionů korun. Dosavadní nabídky se přitom pohybovaly okolo pěti milionů eur. "Velcí hráči, mezi které počítám i Bordeaux, zatím čekají. Já nabídku, která Plzeň uspokojí, nakonec seženu. Dělám to pro Michaela, protože vím, že chce za každou cenu odejít. Má nejvyšší čas," zakončil ve Sportu Lacina.