Zidane i Ronaldo jsou pryč a James přehodnocuje svou budoucnost v Realu...

Zidane i Ronaldo jsou pryč a James přehodnocuje svou budoucnost v Realu...

Světoznámý kolumbijský špílmachr James Rodríguez údajně přehodnotil svůj postoj ohledně budoucnosti ve slovutném Bílém baletu.

Kmenový hráč Realu s minulostí v Portu a Monaku je od loňského léta v Bayernu Mnichov, se kterým se dohodl na dvouletém hostování a původně se domnívál, že už se na San Bernabéu kvůli nedostatečné důvěře nikdy nevrátí.

Ještě několik týdnů zpět ostatně záložník mluvil o tom, že vzhledem k situaci v Los Blancos by rád nadále působil v bavorské metropoli.

Nedávný odchod trenéra Zinedina Zidana, který mu nedával dostatek příležitostí a také přestup Cristiana Ronalda do Juventusu Turín však nejlepšímu střelci MS 2014 nasadilo brouka do hlavy.

Jak informoval španělský list Marca, James by se mohl opět vrátit do Madridu, kde by se mohl stát v nejbližších sezonách jedním z lídrů nejúspěšnější evropské značky.

Deník uvedl, že vše závisí na dohodě Bayernu a Realu. Španělská strana už vede s úřadujícím bundesligovým šampionem rozhovory ohledně podmínek, které budou znamenat předčasné ukončení hostování.