Kdo upíše jeden z objevů šampionátu? Zájem mají Bayern, Dortmund i Tottenham

Kdo upíše jeden z objevů šampionátu? Zájem mají Bayern, Dortmund i Tottenham

Jeden z největších objevů právě probíhajícího světového šampionátu v Rusku je ofenzivní hráč chorvatského národního mužstva Ante Rebič, jenž má za sebou minulost v Lipsku i Hellasu Verona.

Ten by mohl letos v létě v rámci bundesligy zažít velký přestup a Eintracht Frankfurt vyměnit za mnohem aktraktivnější adresu Bayern Mnichov, jehož ofenzivní soupiska v současnosti čítá Lewandowského, Müllera, Wagnera a Gnabryho.

Právě bavorskému titánovi z Allianz Areny vstřelil krajan Rakitiče, Mandžukiče a Modriče své poslední dva přesné zásahy na klubové úrovni.

Stalo se tak v květnovém finále DFB Pokalu, ve kterém pomohl Eintrachtu ke skalpu Bayernu a Frankfurt se radoval z triumfu po dlouhých třech dekádách.

Rebič, jenž se v Rusku trefil do sítě Argentiny, sice bojoval v uplynulých dvou ročnících ve frankfurtských barvách, nicméně byl kmenovým hráčem italské Fiorentiny a současný tým na něj díky sumě 2 miliony eur uplatnil opci teprve nedávno.

Být Orlem si však rodák ze Splitu nemusí dlouho užít. Podle transfermarketweb.com po něm touží jeho krajan Niko Kovač, jenž vládne Bayernu od 1. července.

Eintracht se znovu utká s Bayernem 12. srpna v rámci finále německého Superpoháru. Na které straně asi Rebič bude?

P.S.: Nástupce Juppa Heynckese není sám, kdo Rebiče chce. Zájem mají také Tottenham, Everton a Borussia Dortmund...