Real chce Hazarda, ale Barcelona je proti. Plán už na Camp Nou mají, co na to v Londýně?

Real chce Hazarda, ale Barcelona je proti. Plán už na Camp Nou mají, co na to v Londýně?

O belgickou reprezentační hvězdu se zřejmě strhne pořádná mela. Eden Hazard je klíčovou tváří Chelsea, která si zatím nepřipouští, že by mohl Stamford Bridge skutečně opustit, ve hře je však několik velice zvučných zájemců, jejichž peněženky umí být přesvědčivé. Pokud však Chelsea pomýšlí, že by v nové sezóně měla bojovat o titul, potřebuje ho v Londýně udržet.

Správy hovoří jasně. O vábení Hazarda na San Bernebéu se ví už několik měsíců. Real po něm touží a po odchodu Cristiana Ronalda do Juventusu ještě zintenzivní svou snahu. Hazard je pro tamního klubového prezidenta Florentina Péreze velmi lákavý artikl, který chce mít ve své moci. Samotný hráč byl několikrát přesunu do LaLigy nakloněn, ale zatím záda Blues nenastavil.

Real hledá ofenzivní sílu, která mu pomůže se udržet na vrcholu. V Lize mistrů to dalo na tři triumfy v řadě, v LaLize každý rok bojuje o titul, ale konkurence zbrojí a hlad ostatních je také neutichající. Když je pryč Ronaldo, který uměl rozhodovat důležité zápasy, bude to mít Bílý balet složité. Jen dobře zvolený nákup ho může spasit.

Hazard je velkým tahounem Chelsea už několik let a diváci světového šampionátu v Rusku ho mohou obdivovat také v belgickém dresu. S kapitánskou páskou na své paži budí na zeleném pažitu skutečně dojem lídra, který bere odpovědnost na sebe. Real by mohl ale ve své snaze narazit, neboť se o něj zajímá také konkurenční Barcelona. Ta má v plánu poslat do Londýna talentovaného francouzského legionáře Ousmana Dembélého a k tomu navíc 80 milionů liber.