Ronaldo není jediný. Které odchody z Realu přišly jako blesk z čistého nebe?

Ronaldo není jediný. Které odchody z Realu přišly jako blesk z čistého nebe?
BÍLÝ BALET

Real Madrid na začátku týdne postihla už druhá velmi šokující zpráva v tomto přestupovém období. Po trenérovi Zidanovi to balí i dlouholetá hvězda a nejlepší střelec v historii klubu Cristiano Ronaldo. Toho získal italský Juventus. V posledních letech však přišlo více šokujících odchodů, které bychom nečekali.

Cristiano Ronaldo – přestup do Juventusu 2018

Ještě během portugalské účasti na mistrovství světa by nikoho nenapadlo, že by Cristiano mohl někdy oblékat dres Juventusu Turín. Dnes je to ale realita. V pondělí ve večerních hodinách jej na Allianz Stadium slavnostně představí, přestup je potvrzený od začátku tohoto týdne.

Kat Juventusu v posledních letech, kdy jej sám sestřelil ve finále Ligy mistrů 2017 a ve čtvrtfinále Ligy mistrů 2018, strávil na Santiagu Bernabeu devět sezón, čtyřikrát vyhrál Ligu mistrů a stal se nejlepším střelcem v historii klubu. Ve španělské La Lize ale drží nespočet rekordů. Nyní má za úkol i ve svých 33 letech přepsat dějiny italské Serie A, která je podle slov jeho agenta poslední ligou, kde si hvězdná značka CR7 zahraje.

Výsledek obrázku pro ronaldo real madrid