Ronaldo není jediný. Které odchody z Realu přišly jako blesk z čistého nebe?

BÍLÝ BALET

Real Madrid na začátku týdne postihla už druhá velmi šokující zpráva v tomto přestupovém období. Po trenérovi Zidanovi to balí i dlouholetá hvězda a nejlepší střelec v historii klubu Cristiano Ronaldo. Toho získal italský Juventus. V posledních letech však přišlo více šokujících odchodů, které bychom nečekali.

Mesut Özil – přestup do Arsenalu 2013

Ještě v polovině srpna 2013 Mesut Özil říkal, že si dokáže představit, že ukončí kariéru v Realu Madrid. To byl ještě velmi mladý a nejspíše sám nevěděl, kde ji opravdu ukončí. Určitě ale netušil to, že za necelých čtrnáct dní přestoupí do Arsenalu Londýn. Real Madrid pak v posledním dni přestupového období získal Garetha Balea z Tottenhamu.

Özil sice strávil v Realu Madrid pouze tři roky a zažil jediného kouče Josého Mourinha, i přesto byl ale mezi fanoušky Los Blancos velmi oblíbený zejména kvůli chemii s hvězdným CR7. Po vydařeném šampionátu v Jižní Africe jej Mourinho koupil z Werderu Brémy a udělal z něj hvězdu, ačkoliv v Arsenalu, kde působí dodnes, tento titul postupně ztrácí.

Výsledek obrázku pro ozil real madrid