Ronaldo není jediný. Které odchody z Realu přišly jako blesk z čistého nebe?

BÍLÝ BALET

Real Madrid na začátku týdne postihla už druhá velmi šokující zpráva v tomto přestupovém období. Po trenérovi Zidanovi to balí i dlouholetá hvězda a nejlepší střelec v historii klubu Cristiano Ronaldo. Toho získal italský Juventus. V posledních letech však přišlo více šokujících odchodů, které bychom nečekali.

Ricardo Kaká – přestup do AC Milán 2013

Ricardo Kaká je legenda fotbalu. Jedná se o posledního „neronaldo“ a „nemessi“ hráče, který získal Zlatý míč, ač jej letos může předstihnout Luka Modrič. V Realu Madrid mezi lety 2009 a 2013 sice trochu polevil, i přesto se ale jednalo v přestupovém období 2013 o žádaného hráče. Někteří mu sice říkali, že nikdy nebude tak dobrý, jako byl v AC Milán, nikdo o jeho kvalitách ale nepochyboval.

A právě v létě 2013 se stal novým koučem Realu Carlo Ancelotti, jenž Kakáho vedl v Miláně a právě pod jeho vedením získal brazilský exreprezentant Zlatý míč. Očekávalo se tak, že Kaká bude hrát zásadní roli v kádru Bílého baletu pro příští sezóny. Všichni se ale zmýlili. Ancelotti mu očividně nevěřil a ještě v tom stejném létě, kdy se Ital stal koučem Realu, se Kaká vrátil zpět na San Siro. Na své předešlé výkony však již nikdy nenavázal.

Výsledek obrázku pro kaka real madrid