Mourinho kritizuje hráče Cityzens! Nezvládl jsi MS!

Kritika na hlavu Rahaema Sterlinga se snesla z úst jednoho z nejlepších koučů světa. José Mourinho, lodivod Red Devils, si dovolil zkritizovat výkony anglického útočníka. Největší perličkou na této ''kauze'' je, že Sterling je hráčem největšího konkurenta Manchesteru United. Začíná snad manchesterská válka?

Mourinho kritizuje hráče Cityzens! Nezvládl jsi MS!

Startoval v šesti utkáních. V bitvě s Belgií střídal o půli. Přesto jeho výkony nebyly vůbec špatné, jen to zakončení. To byl děs.

Narážky na Sterlingovu plodnost v národním dresu i neschopnost pořádně zakončit. José Mourinho nešetřil kritikou na hráče, jenž si připsal na celém MS pouze jednu asistenci.

''Je pro mě trochu překvapující, že je Sterling v sestavě, protože neměl dobrý šampionát,'' pronesl bývalý kouč Realu Madrid či londýnské Chelsea.

''Nezažil dobrý turnaj, tak nechápu, proč byl upřednostněn před Vardym, Welbeckem a Rashfordem, hráči s pravděpodobně lepšími fyzickými a psychologickými předpoklady,'' dodal lodivod Manchesteru United.

Sterling byl o poločase stažen a nahrazen Rashfordem, což podle ''Moua'' přineslo do hry něco svěžího. Něco, co hru Anglie změnilo.

Podle jeho slov byla více dynamičtější a živější. Anglie ve druhé půli byla zkrátka lepší a Mourinho si myslí, že tomu tak bylo díky střídaní Sterlinga.