Vaclík poprvé za Sevillu! Poločas a gól

Úvodní přátelské utkání a vstup do nové sezóny zažili i ve Španělsku. Český brankář, jenž nedávno přestoupil do Sevilly, odchytal první minuty v dresu nového celku. Tomáš Vaclík se dostal na plac pouze na poločas a inkasoval jednu branku. Sevilla nakonec s Bournemouthem remizovala 1:1.

První poločas, do něhož z pozice jedničky zasáhl Sergio Rico, se dostal andalůský celek do vedení zásluhou Francouze Yassima Ben Yeddera.

Zasloužené remízy se však Cherries dočkali a v druhé půli srovnal Jordan Ibe, bývalý hráč Liverpoolu. Střelu mezi nohy nedokázal Vaclík zastavit a skóre bylo srovnané.

"Škoda toho gólu, ale cítil jsem se dobře, moc jsem se na ten zápas těšil a jsem hlavně rád, že už jsem mohl nastoupit," uvedl český brankář Tomáš Vaclík na facebooku.

"Musel jsem hrát hodně nohama, určitě nebylo všechno top, ale myslím, že to nebylo špatné. Každý další zápas za Sevillu bude jenom lepší a já se na ně už teď těším," přidal na závěr devětadvacet let starý reprezentant.

Vaclík tak odstartoval novou misi s názvem - ŠPANĚLSKO a může se těšit na další výzvy. Věřme, že zvládne boj o pozici jedničky a český fotbal bude mít zase světového brankáře. Spolu s Pavlenkou i Koubkem již dnes tvoří skvělou základnu pro reprezentaci.