Kuriozita z oslav Francie! N'Zonzi musel pomoct Kantému

Ke kurióznímu moment došlo při oslavách mistrovské Francie. Maličký středopolař N'Golo Kante se údajně styděl dotázat na půjčení poháru pro vítěze, až mu s tím musel pomoci jeho kolega Steven N'Zonzi.

Kuriozita z oslav Francie! N'Zonzi musel pomoct Kantému

Byl zřejmě tím nejdůležitějším článkem francouzské sestavy. Hrál skvěle, odebíral míče, zastavoval útoky. Byl zkrátka nepostradatelným.

Ve finálovém duelu proti Chorvatsku bychom těžko hledali pracovitějšího muže. Fotbalistu, jenž si ze všech nejvíc odpracuje.

Hvězda Chelsea byla sice stažena ze hry, poté co obdržela v 53. minutě žlutou kartu, ale i přesto, že není tak často na očích, Francouzi ji vychválili.

Dlouho do noci znělo z úst reprezentantů země Galského kohouta jméno maličkého pracanta. N'Golo Kante si to zkrátka zasloužil.

Dříve neznámý muž, jenž přestoupil do Leicesteru, dnes hvězda Premier League. Pomohl Foxes k zisku památného a legendárního titulu a ihned putoval o level výše. Upsal se Chelsea a získal titul číslo dvě. Stal se nepostradatelným.

Navzdory všem těmto úctihodným úspěchům zůstal Kante skromný. Malý velký muž povýšil i co se týče své pokory na další level. 

V neděli se bál dotázat svých spoluhráčů na zapůjčení poháru pro vítěze MS, aby si jej taky chvilku užil. S tím mu musel pomoci až Steven N'Zonzi.

Záložník Sevilly mu údajně pohár vrazil do rukou, jinak by si jej malý Francouz ani neužil. I takový může být fotbal.