Neymar a údajné zacelení díry po Ronaldovi? V Paříži už jsou moudřejší...

Neymar a údajné zacelení díry po Ronaldovi? V Paříži už jsou moudřejší...

Hvězdným statusem oplývající nejdražší hráč planety, jehož na nedávném světovém šampionátu odborníci i fanoušci velmi často kritizovali za jeho "letecké dny", by v letošním hlavním přestupovém okně nakonec převlékat trikot neměl.

To vše i přesto, že se spekulace o jeho odchodu do Realu Madrid ještě zintenzivnily po podpisu Cristiana Ronalda Juventusu.

Bílý balet však vydal tiskovou zprávu o tom, že o šestadvacetiletého brazilského snajpra neusiluje a v podobném duchu se vyjadřují také pod Eiffelovkou...

Zatím naposledy se o bývalém hráči Santosu či Barcelony rozhovořil ředitel tréninkového centra v Paris Saint-Germain Luis Fernández. Ten uvedl, že bude i nadále součástí mistra Ligue 1.

"Neymar se rozhodl zůstat v Paříži. Myslím si, že chce s tímto klubem získávat další trofeje. Stejně tak zůstává i Kylian Mbappé," ozřejmil na stránkách listu Marca osmapadesátiletý funkcionář.

Spoluhráč Cavaniho, Verrattiho a spol., jenž brzy vystrnadí z prvního místa brazilských gólových tabulek Pelého, za sebou v zemi galského kohouta neměl špatnou ligovou sezonu. 20 vystoupení okořenil 19 brankami a 13 asistencemi.