Ostrava si z Boleslavi vezme Jánoše, v Teplicích testují bulharské kladivo z Hearts

Ostrava si z Boleslavi vezme Jánoše, v Teplicích testují bulharské kladivo z Hearts

Třetí tým uplynulého ligového ročníku Jablonec, jehož čeká základní skupina Evropské ligy, se v posledních dnech pokoušel na severočeskou Střelnici nalákat nepotřebné slávisty Per-Egil Floa a Eduarda Sobola.

Miroslavu Peltovi, jenž svého času jednal také s Danielem Holzerem, který mu však přednesl, že míří do klubu svého srdce, ovšem jeho snaha nevyšla a dál tak pátrá po levonohém hráči. Tím spíš, že zelenobílí možná přijdou o Vladimíra Jovoviče, jehož lanaří Slavia.

Stejně jako Jablonec dosud vydatně posiloval také Baník, který se zaměřoval zejména na defenzivní činnost. Ani příchody Daniela Holzera a Patrizia Stronatiho by však nemusely být konečnou...

Na cestě na ostravskou půdu by měl být podle informací aktualne.cz také mladoboleslavský univerzál Adam Jánoš, jenž je využitelný jak na pravém bekovi, tak na postu defenzivního záložníka.

Jak pravil zdroj, přestup sparťanského odchovance s minulostí ve Vysočině Jihlava, který je součástí týmu z města automobilů od úvodu roku 2016, by měl být domluven na devadesát procent a sportovní ředitel tradičního celku Marek Jankulovski se tak zřejmě brzy bude fotit s další novou tváří.

Poslední slovo ještě možná neřekli ani Skláři ze Stínadel. Jejich sportovní ředitel Jakub Dovalil totiž vyřídl desetidenní testování jednadvacetiletého bulharského útočníka Nikolaje Todorova, jenž patří skotskému celku Herat of Midlothian, kam Teplice pouští Davida Vaněčka.

Pokud 190 centimetrů vysoký Bulhar se statusem nadprůměrného hlavičkáře, jenž prošel i Nottinghamem Forest a v minulosti byl zapůjčen ve Worcesteru, Hempsteadu, Cowdenbeathu, Livingstonu či Queen of the South, u kouče Daniela Šmejkala uspěje, zřejmě to uspíší to, že Vaněček odejde do Skotska už teď a nikoliv až v zimě.