Ústí nad Labem otočilo utkání a vyhrálo, Znojmo bere s Varnsdorfem pouze bod

Vedle první ligy se hrála i druhá nejvyšší soutěž FNL, ve které se představily hned čtyři týmy. Do Ústí nad Labem zavítal Baník Sokolov a dlouhou cestu měl Varnsdorf do Znojma.

V prvním utkání se do vedení dostal Baník Sokolov, jenž díky trefě Stropka vedl od sedmnácté minuty. To ale dlouho nevydrželo. Dvě minuty poté srovnal domácí Jindráček a o dvacet minut později otočil zápas Strada. Poločasové skóre 2:1 ve prospěch Ústí nad Labem se nezměnilo a po druhém bezbrankovém poločase bere tři body právě domácí tým.

Druhé utkání mezi Znojmem a Varnsdorfem přineslo dvě branky. Tu první vstřelil domácí útočník Znojma Ordoš, která tak znamenala vedení ve prospěch někdejšího účastníka první ligy. Dlouho ale tento stav nevydržel, o devět minut později srovnal zkušený stoper Kouřil a na jeho trefu už nikdo nestihl zareagovat, body si tak oba týmy spravedlivě rozdělí.

FNL, 1: kolo:

Ústí nad Labem - Baník Sokolov 2:1 (2:1)
Branky: 19. Jindráček, 36. Strada - 17. Stropek

Znojmo - Varnsdorf 1:1 (1:1)
Branky: 16. Ordoš - 25. Kouřil