Král comebacků? Bílý balet pod vedením Zidana!

BÍLÝ BALET

Real Madrid opustili v létě dva klíčoví muži Zinedine Zidane a Cristiano Ronaldo. Ti toho v Madridu společně dokázali opravdu hodně, o těchto skvělých počinech se ale nepíše. Nejen Ronaldo zařídil pod vedením francouzské legendy několik skvělých comebacků, v akci uvidíme samozřejmě i hlavičkového hrdinu z nastavení Sergia Ramose. Podívejme se na pět nejlepších comebacků Realu Madrid za koučování Zinedina Zidana!

vs. Sevilla – superpohár UEFA 2016

Před startem sezóny 2016/17 se v superpoháru utkal Real Madrid jakožto vítěz Ligy mistrů proti Seville, která ovládla Evropskou ligu. Ve svém debutu za áčko Realu otevřel skóre zázračný mladík Marco Asensio, Sevilla ale utkání otočila a ještě ve 92. minutě vedla 2:1.

Pak ale přišla noční můra všech obran na světě. Ve třetí minutě nastavení srovnal skóre Sergio Ramos, jenž se v těchto chvílích za takového stavu trefuje až příliš často. Mířilo se do prodloužení a schylovalo se i na penalty, jenže před koncem druhé čtvrthodinovky poslal Bílý balet do vedení krásnou individuální akcí obránce Dani Carvajal, Real Madrid tak porazil Sevillu 3:2 v prodloužení hlavně kvůli svým „clutch“ obráncům.

Dani Carvajal a jeho vítězná trefa v prodloužení superpoháru UEFA 2016.