Král comebacků? Bílý balet pod vedením Zidana!

BÍLÝ BALET

Real Madrid opustili v létě dva klíčoví muži Zinedine Zidane a Cristiano Ronaldo. Ti toho v Madridu společně dokázali opravdu hodně, o těchto skvělých počinech se ale nepíše. Nejen Ronaldo zařídil pod vedením francouzské legendy několik skvělých comebacků, v akci uvidíme samozřejmě i hlavičkového hrdinu z nastavení Sergia Ramose. Podívejme se na pět nejlepších comebacků Realu Madrid za koučování Zinedina Zidana!

vs. Villarreal – La Liga 2016/17

I v tomto zápase na stadionu El Madrigal na pomerančovém pobřeží se musel Real Madrid trápit. Žlutá ponorka po bezbrankovém prvním poločase vstřelila na začátku toho druhého úvodní branku a ani na druhou se nemuselo čekat dlouho. Bílý balet opět prohrával 0:2 a bezpodmínečně potřeboval vyhrát.

Ve správný čas na správném místě byl ale opět Gareth Bale, jenž hlavičkou snížil na 2:1. Pak ale po zbytečném faulu ve vápně byla nařízena penalta a její exekutor Cristiano Ronaldo se jako obvykle nemýlil, čímž bylo skóre vyrovnané. Senzační comeback dokonal hlavičkou v 83. minutě útočník Alvaro Morata, jenž Realu vystřelil tři body!

Autor vítězné branky Alvaro Morata radující se ze své trefy do sítě Villarrealu.