O Skaláka usiluje Hull City. S první nabídkou však v Brightonu neuspěl...

Kmenový křídelník Brightonu Jiří Skalák se sice vrátil na letní přípravu na ostrovy, nicméně Premier League by se ho týkat neměla.

O Skaláka usiluje Hull City. S první nabídkou však v Brightonu neuspěl...

Britská média zmínila zájem Hull City, nicméně první nabdka byla odmínuta a nyní se čeká, zda se osmnáctý tým uplynulého ročníku Championship z KCOM Stadium ozve podruhé.

Jisté je, že manaže Adkins by si všechny nové tváře rád vyzkoušel ještě před srpnovým startem soutěže a zbývají už jen dva přípravné duely s Newcastlem United (24. 7. a Barnsley (28. 7).

Ve hře o nevyužitého šestadvacetiletého bloňdáka (v Premier League byl pouze třikrát na lavičce a nepřipsal si ani minutu odehraného času) by mohli být i jiní účastníci druhé anglické nejvyšší soutěže. Aktuálně se v zákulisí řeší odstupné, za které bude Brighton ochoten bývalého hráče Mladé Boleslavi či Sparty uvolnit.

"V tuto chvíli se připravuje se svým klubem, ale není vyloučeno, že během letního přestupového období své působiště v rámci Anglie změní," citoval Deník Sport mluvčího agentury Sport Inest Pavla Pillára.

Změna se navíc nedá vyloučit ani u nejlepšího střelce Championship Matěje Vydra, jenž finišoval minulý ročník s jednadvaceti trefami. Derby County na tom totiž není ideálně finančně a šestadvacetiletý český reprezentant s minulostí ve West Bromwichi, Watfordu či Readingu by mohl do klubu z Pride Park Stadium pro více než 33 tisíc diváků přeci jen něco napumpovat. V jeho případě však v těchto dnech k žádnému výraznému posunu jinam nedošlo.