Tipy, že Spartu čeká další špatná sezona? Neberu to moc vážně, hlásá Hapalův asistent

Tipy, že Spartu čeká další špatná sezona? Neberu to moc vážně, hlásá Hapalův asistent

Ačkoliv dorazil Oto Brunegraf na Letnou až pár týdnů po Pavlu Hapalovi, v tamní Generali aréně už se samozřejmě zabydlel.

Jak sparťanský asistent prožívá start do nového soutěžního ročníku? "Je to náročné a hektické období, čeká nás hodně zápasů v krátkém sledu. Je to těžké i psychicky, protože celá Sparta, od vedení až po fanoušky, chce vyhrávat. Člověk nesmí podcenit žádný detail," pronesl na oficiálních stránkách slavného "S" člen realizačního týmu.

Ten s Hapalem spolupracoval už ve ve slovenské jednadvacítce, Senici, Žilině, Lubinu, Nitře i Mladé Boleslavi. V čem tkví tak dlouhé a pevné pouto? "Poprvé jsme se sešli v Nitře. Nějakou dobu jsme se navzájem poznávali a náš vztah se upevňoval. Založený je na maximální důvěře, to je to, co nás drží pohromadě. Za tu dobu jsme si prošli několika složitějšími obdobími ze sportovního hlediska, ale navzájem jsme si vždy věřili a poskytovali si oporu," pokračoval na webu sparta.cz Brunegraf.

Ačkoliv se mezi odbornou veřejností objevovaly proklamace, že nejslavnější tuzemskou značku čeká další slabý ročník a letní příprava tato slova rozhodně nevyvracela, šestačtyřicetiletý Slovák se tím neznepokojuje. "My si nemůžeme klást jiné cíle, než je titul. Co se týká těch tipů, neberu je moc vážně, protože všechno ukáží až jednotlivá utkání. Je třeba říct, že tento ročník bude jiný i kvůli novému modelu s nadstavbovou částí. Stát se může všechno a já jsem přesvědčený, že máme na to vyhrát titul," uzavřel na sparta.cz Brunegraf, který je zatím po celou svou kariéru v asistentské roli.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.