Má novou smlouvu, ale výstupní klauzule chybí! Pan Tvrdík ji nechtěl a pro mě to nebyl žádný problém, tvrdí Kolář

Má novou smlouvu, ale výstupní klauzule chybí! Pan Tvrdík ji nechtěl a pro mě to nebyl žádný problém, tvrdí Kolář

Stále ještě perspektivní Ondřej Kolář má jistotu, že bude kmenovým slávistou minimálně do 30. června 2022. Exliberecký strážce svatyně totiž ve vršovickém Edenu podepsal novou dohodu.

Ta však neobsahuje výkupní klauzuli, což by mohl být do budoucna problém při jednání s s potenciálními nápadníky. Jak se na to dívá on sám? "S panem Tvrdíkem se dá vždycky domluvit, můžeme to vždy řešit, když bude nějaká nabídka na stole. Nechtěl jsem ale podléhat jakýmkoliv spekulacím, jsem rád, že to mám za sebou a máme to podepsané. Takže už se můžu soustředit jen na zápasy. Domluvili jsme se na novém kontraktu bez výstupní klauzule, kterou Slavia nechtěla a pro mě to nebyl žádný problém. Jsem moc rád, protože můžu pracovat s čistou hlavou a neřešit věci okolo," uvedl na webu slavia.cz svěřenec kouče Jindřicha Trpišovského.

Ten obdržel nabídku na dlouhodobou spolupráci po pouhém půl roce účinkování v metropoli. "Samozřejmě to překvapilo, jsem tu zatím jen chvíli. Ale tímto vidím, že si mě Slavia váží a chce, abych tady pokračoval delší dobu. Já jsem ani chvíli neváhal a domluvili jsme se s panem Tvrdíkem a Honzou Nezmarem. Jsem za to ohromně rád. Pro mě je v současné době Slavia jasně na prvním místě. Nikam jsem odcházet nechtěl. Chci v klubu pokračovat a dosáhnout tady úspěchů. Jsem tady krátkou dobu, a proto si toho moc vážím," pokračoval strážce svatyně, který klubu pomohl ke druhému místu v lize a vítězství v MOL Cupu.

A třiadvacetiletý gólman, pro něhož byl příchod do Slavie prvním přestupem kariéry, myslí i na lepší výsledky. "Teď mám takové cíle, že chci klukům pomoci co nejvíce, dostávat co nejméně gólu a vyvarovat se zbytečným chybám, které mě neminuly a měl jsem je. Jsem tady naprosto spokojený a nadšený z party, která v klubu je. V kabině se utvořil neskutečný tým, což je vidět i na hřišti. Postupně to do sebe zapadá, takže věřím, že úspěchy brzy přijdou," uzavřel stránkami slavia.cz citovaný spoluhráč Stocha, Škody, Sýkory a spol.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.