Cíle Valencie nejsou malé - jde po belgických snajprech z Chelsea a Liverpoolu

Za totální špičku LaLigy jsou považovány tři značky, a sice Barcelona, Real a Alético. Do širší špičky pak patří další kluby typu Sevilly či Valencie.

Cíle Valencie nejsou malé - jde po belgických snajprech z Chelsea a Liverpoolu

Zatímco tým z Andalusie v poslední době posilovala defenzivní řadu (z Rennes koupila Jorise Gnagnona a ze Celty Vigo si pořídila Sergi Gómeze), Netopýři z Mestally momentálně pátrají po posilách do ofenzivy.

A při této příležitosti se šestinásobný mistr Španělska rozhodně nedrží při zdi a čerstvou krev hledá rovnou v Premier League.

V hledáčku tradičního klubu, který v příštím roce oslaví stoleté výročí, jsou jak čtyřiadvacetiletý Michy Batshuayi, jenž patří Chelsea, tak o rok mladší Divock Origi, kterého umístil na trh FC Liverpool.

Oba známí Belgičané byli v poslední době zapůjčeni na jiných adresách, konkrétně v bundeslize - bývalý kanonýr Marseille zářil v Borussii Dortmund, stále perspektivní majetek Reds s minulostí v Lille operoval v útoku Wolfsburgu.

Do srpnového startu Primera División čekají Valencii přípravné souboje s PSV Eindhoven, Leicesterem City, Evertonem a Bayerem Leverkusen. Bude už u toho i někdo z nich?