Allegri dal Mackovi šanci i proti Bayernu. S kým se mladý záložník v Juventusu nejvíce baví?

Exzlínský středopolař Roman Macek se aktuálně nalézá s turínskou Starou dámou na předsezonním turném za oceánem, kde v úvodu bojoval jak s velkým časovým posunem, tak s tvrdými tréninkovými dávkami jeho nadřízeného Maxe Allegriho.

Allegri dal Mackovi šanci i proti Bayernu. S kým se mladý záložník v Juventusu nejvíce baví?

"Mám s tím problémy. Stane se mi, že prospím celý den a v noci nemůžu usnout. Příprava je náročná, teprve se dostáváme do formy," pronesl na stránkách iSport.cz perspektivní záložník.

Ten zasáhl i do International Champions Cupu proti Bayernu Mnichov (2:0). "jsem moc rád, že jsem se proti Bayernu dostal na 20 minut na hřiště," doplnil.

Ačkoliv se v současnosti připravuje s áčkem, se kterým si užívá každou minutu, pokud na sebe během léta výrazně neupozorní, zřejmě ho kvůli neskutečné konkurenci bude čekat další hostování...

"Je mi jasné, že prosadit se do užšího kádru bude těžké, ale už když jsem šel do Itálie, byl to můj cíl a ten pořád platí. Hostování? Momentálně se soustředím na přípravu s Juventusem a uvidíme, co bude dál. V týmu je strašně kvalitních hráčů, od kterých se dá učit a co mi na tréninku pomáhají," pronesl na stránkách Deníku Sport Macek.

Zatímco dorazil na Juventus Stadium Cristiano Ronaldo, klubová legenda Gianluigi Buffon se přesunul do Paříže. Jak se úřadující šampion Serie A vypořádává s jeho odchodem? "V kabině je určitě cítit, když odejde taková legenda jako Buffon, protože je to vážně jedinečný sportovec. Naštěstí máme hráče jako Barzagli, Chiellini a další, co mají obrovské zkušenosti a táhnou tým," citoval iSport.cz slova mladíka.

Ten dal nahlédnout i do turínského zákulisí. "V týmu se nejvíce bavím s brazilcem Alexem Sandrem, novým brankářem Perinem a mým nejlepším kamarádem Kastanosem. Největším bavičem je pro mě jednoznačně Cuadrado," zakončil bývalý hráč Bari 1908 či Cremonese, jehož slova vyšla na isport.blesk.cz.