Real by měl zvážit, zda Asensio dostane sedmičku. Může tento mladík navázat na tři ikony klubu?

BÍLÝ BALET

V posledních třiceti letech nosili číslo 7 na zádech pouze tři hráči Realu a všichni tři udělali do historie klubu nesmazatelnou stopu. Bílý balet by tak měl zvážit, zda vyhoví žádosti talentovaného mladíka Marca Asensia a svěří mu toto diamantové číslo. Pojďme se podívat retrospektivně na historii této posvátné číslice na bílém madridském dresu.

Real by měl zvážit, zda Asensio dostane sedmičku. Může tento mladík navázat na tři ikony klubu?

2018 - ?

Pravidla La Ligy hovoří jasně. Hráči musí mít čísla od 1 do 25 a žádné číslo se nesmí vyřadit. Proto Real někomu tu sedmičku prostě dát musí. Nemusí to být sice hned, pokud se nikdo nenajde a Asensio si nechá dvacítku, je to však otázka několika málo let. Adeptů je hned několik.

Ze současných členů kádru prvního týmu by se čísla velice rád chopil nadějný mladík Marco Asensio. Ten Realu Madrid slibuje věrnost a už dříve prokázal, že má jistě kvality na to být členem základní sestavy Bílého baletu a třeba být v budoucnosti i tahounem jako býval Cristiano Ronaldo, ačkoliv se jedná spíše o záložníka. Dalším kandidátem by logicky byla možná nová posila – Eden Hazard, Edinson Cavani či Neymar.

Marco Asensio již nosil číslo 7 ve španělské reprezentaci U21. Dostane jej i v Realu Madrid?

Marco Asensio