Více než třistamilionový přesun od Lamparda za Bielsou padl, Vydrovi se do Leedsu nechce a myslí výše

Více než třistamilionový přesun od Lamparda za Bielsou padl, Vydrovi se do Leedsu nechce a myslí výše

Ačkoliv britský tisk informoval o přestupu českého reprezentanta Matěje Vydry do Leedsu United jako o téměř hotové věci, z očekávaného transferu nakonec sešlo.

Šestadvacetiletý útočník s minulostí ve West Bromwichi, Watfordu či Readingu se totiž v Leedsu nedohodl na osobních podmínkách.

To vše i přesto, že se oba kluby domluvily na odstupném ve výši 11 milionů liber, což je v přepotu necelých 320 milionů korun.

Na Sky Sport vyšlo, že "Vydra by rád hrál v Premier League a nezdál se mu přestup do klubu, který ve druhé lize v loňské sezoně skončil v tabulce pod Derby."

Trojnásobný šampion Premier League, který hraje na stadionu Elland Road pro více než 40 tisíc diváků a příští rok oslaví stoleté výročí od založení, skončil v minulé sezoně na třinácté pozici. Nový manažer Marcelo Bielsa se tak bude muset poohlédnout po jiném ofenzivním tykadle

Protože už čerstvě dosazený kouč Derby County Frank Lampard s nejlepším střelcem uplynulého ročníku Championship na Pride Park Stadium příliš nepočítá, hledání nového klubu bude pokračovat dál.