Látal se podle Hoftycha slovenského reprezentanta nedočká...

Látal se podle Hoftycha slovenského reprezentanta nedočká...

Dvaatřicetiletý slovenský reprezentant Adam Nemec je považován za velkého fotbalového cestovatele a jeho klubové příslušenosti za posledních jedenáct let to dokazují.

Kromě Žiliny totiž oblékal také dresy Erzgebirge Aue, Genku, Kaiserslauternu, Ingolstadtu, Unionu Berlín, Willemu TIlburg, New Yorku City a Dinama Bukurešť, v jehož trikotu strávil uplynulé dvě sezony a během sedmapadesáti startů dosáhl na 17 branek.

V posledních dnech byl spojován s úřadujícím mistrem Slovenska Spartakem Trnava, který má před sebou domácí odvetu předkola Ligy mistrů s Legií Varšava.

Podle serveru fanatik.ro byl blízko k podpisu Andělům, ovšem generální manažer Pavel Hoftych všechny rumunské zprávy dementoval. "Typologicky by to byl do našeho herního systému zajímavý hráč, v kontaktu ale nejsme. Máme informace od jeho agentů, že preferuje zahraničí," vzkázal někdejší stratég Zlína, Bohemians 1905 či Českých Budějovic, jehož slova vyšla na portálu sport.sk.

Pakliže by se ale Spartaku podařilo přes Legii přejít do třetího předkola Champions League (po prvním utkání má náskok 2:0), v týmu českého trenéra Radoslava Látala by se skutečně posilovalo.