Z Mourinhova pětičlenného seznamu zatím nedorazil na rudou stranu Manchesteru vůbec nikdo

Letní přestupové okno se v Premier League zavře již devátý srpnový den. Manažer Manchesteru United José Mourinho věří, že se jeho klubu povede alespoň jedna velká posila.

Z Mourinhova pětičlenného seznamu zatím nedorazil na rudou stranu Manchesteru vůbec nikdo

Sám by přitom ocenil, kdyby dorazily dvě nové akvizice, neboť se mu zranil důležitý záložník s košickou minulostí Nemanja Matič...

"Matič bude na startu sezonu mimo hru. Z MS přijel se zraněním a čas, který strávil oddychem, nebyl na jeho vyléčení dostatečný. Odletěl za specialistou do Philadelphie a okamžitě absolvuje operaci, abychom neztráceli čas," nechal se slyšet někdejší stratég Porta, Interu, Realu či Chelsea.

Portugalec už před létem poskytl vedení Rudých ďáblů pětičlenný seznam hráčů, kterých by rád viděl na Old Trafford. K dnešnímu datu však žádný z nich na rudou stranu Manchesteru nepřišel.

Konkrétně mělo jít o Alexe Sandra z Juventusu, Yerri Minu z Barcelony, Harryho Maguirea z Leicesteru City nebo Sergeje Milinkoviče-Saviče z Lazia, jenž však Řím podle všeho neopustí.

"Chtěl bych dva nové hráče, ale myslím, že dva nedostanu. Je ale možné, že získám jednoho. Už před pár měsíci jsem dal vedení seznam s pěti jmény a čekám, zda je možno jednoho z nich podepsat. Pokud se to podaří, bude to výborné, pokud ne, budeme muset bojovat a věřit hráčům, které máme k dispozici," pronesl "Special One" po prohře s Liverpoolem (1:4).

V noci z úterý na středu si United poradili s Realem Madrid, který na Miami po trefách Sáncheze a Herrery udolali 2:1.