Klokan Hašek je ohledně Anglie a Německa realista: Docela mě láká turecká liga, která je dosažitelná

Na výplatní pásce Bohemians 1905 v současnosti figurují hned tři Haškové. Martin Hašek je hlavní trenér, jeho momentálně zraněný syn stejného jména operuje ve středu zálohy a druhý potomek Filip Hašek, jenž má za sebou druholigové štace ve Vlašimi a Českých Budějovicích, už si dokázal i přes krátký pobyt v Ďolíčku připsat první ligovou trefu.

Klokan Hašek je ohledně Anglie a Německa realista: Docela mě láká turecká liga, která je dosažitelná

Jaké je pro jednadvacetiletou naději nastupovat v mužstvu, které vede jeho otec? "Během zápasu ani na tréninku na tohle nemyslím a vůbec nic si nepřipouštím. Soustředím se jenom na hru. Žádná protekce ale nehrozí, táta je na mě navíc přísnější než na ostatní," uvedl na webu sport.cz perspektivní hráč, jenž skóroval proti Příbrami.

Zelenobílé barvy mu zcela vyhovují a ve Vršovicích už se zabydlel. "Mezi kluky se cítím super. Žádné problémy nebyly. Celkově prostředí a lidé, co se pohybují kolem fotbalu v Bohemce, jsou hodně sympatičtí a usměvaví. Je znát posun, že jde o prvoligový tým. Úroveň tréninků je vyšší. Všechno je ve větším tempu, ať se jedná o tréninky nebo zápasy," pokračoval nejmladší z Hašků.

168 centimetrů vysoký středopolař už si splnil jeden cíl, jímž je nejvyšší soutěž. Po třiapadesáti startech ve druhé lize ostatně bylo na čase. Do jaké evropské soutěže by rád udělal případný další krok? "Hlavně tam, kde lidé fotbalem žijí a přijde na něj dvacet nebo třicet tisíc diváků. Nemusí jít nutně o Premier League nebo bundesligu. Jasně rád bych si zahrál třeba za Real Madrid, ale jsem realista. Docela mě láká turecká liga, která je dosažitelná. Lidi jsou fanatičtí a panuje tam úžasná energie. Navíc v ní působí i řada hvězd a zakopat si proti nim by byl obrovský zážitek," uzavřel sportem.cz citovaný hráč, jenž vyrůstal v akademii Sparty.