Emery kvituje příchod Malcoma na Camp Nou. Pomůže mu to v zisku Dembélého?

Emery kvituje příchod Malcoma na Camp Nou. Pomůže mu to v zisku Dembélého?

Římské AS už vyhlíželo vytouženou brazilskou posilu z Bordeaux, když se najednou objevila zpráva, že se jednadvacetileté křídlo nakonec domluvilo s Barcelonou. Šok pro všechny, nečekal to nikdo. Malcom odcestoval s katalánským gigantem na americké turné a ihned se vklínil do sestavy kouče Valverdeho. A zdá se, že by mohl vystrnadit z týmu francouzskou hvězdičku, což by ocenil trenér Arsenalu.

Před rokem zamířil na Camp Nou z Borussie Dortmund Ousmane Dembélé za poměrně vysokou částku, ale pravdou je, že pod velkým očekáváním v barvách Barcelony příliš velkou díru do světa neudělal. Navíc se proslýchá, že se hledá další záložník a kouč Gunners Unai Emery by mohl opačným směrem poslat Aarona Ramseye.

Podle informací listu The Sun by se Barcelona angažování velšského středopolaře rozhodně nebránila a na křídle může operovat právě Malcom. Dembélé by tak již po jedné sezóně mohl balit kufry jako nepotřebný. Bude ale záležet, kam Ramsey nakonec zamíří. Jeho jméno bylo v posledních dnech skloňováno také s londýnskou Chelsea.

Další variantou by mohl být příchod Matea Kovačiče z Realu Madrid, ale nový lodivod Arsenalu se nechal slyšet, že již delší dobu obdivuje schopnosti Dembélého. Jeho cena před r okem byla 105 milionů eur, ale je zřejmé, že Arsenal by ho získal za sumu nižší. Pokud by skutečně opačným směrem vyslal Ramseye, mohl by perspektivního mladíka snadno ukořistit.