Sparta je dlouhodobě velkoklub, který by měl hrát o titul. Slovácko je klub skromnější, ví Kordula

OBSAHUJE OHLASY

Slovácko bylo již před začátkem sezóny pasováno do role adepta na sestup a zatím to jen potvrzuje. Svěřenci kouče Michala Korduly nedokázali ani na Letné bodovat a krčí se u dna tabulky. Jak ale čtyřicetiletý stratég přiznal, k bodům měl jeho tým v Praze daleko, přestože cítil, že před zápasem by se dalo o něco hrát.

Sparta je dlouhodobě velkoklub, který by měl hrát o titul. Slovácko je klub skromnější, ví Kordula

Sparta v první půli otevřela skóre utkání díky závaru před brankou hostů a sítě rozvlnil Tetteh. Další branka již ale v utkání nepadla a hosté po změně stran soupeře v několika případech zaskočili. I tak byl ale kouč moravského celku kritický ke svému táboru a vítězství letenského celku označil za zasloužené.

„Sparta vyhrála zaslouženě, my jsme nepředvedli takový výkon, abychom si něco mohli odvézt. Nebyli jsme sebevědomí už odzadu, nebyli jsme dostatečně přesní, abychom si dokázali najít správný prostor a hrát kombinační fotbal,“ nechal se slyšet Kordula na tiskové konferenci v útrobách Generali Arény.

S výsledkem samozřejmě spokojený nebyl, protože cítil, že jeho tým bodovat přeci jen mohl, kdyby v zápase nechal víc srdce. „Jsem nespokojený. Sparta dnes byla hratelná, ale to bychom museli předvést mnohem lepší výkon. Kazili jsme neskutečné věci, a proto si mslím, že Spartě stačil průměrný výkon, aby nás porazila,“ pokračoval kouč Slovácka.

„Sparta je dlouhodobě velkoklub, který by měl hrát o titul. Slovácko je klub skromnější, takže je pto pro nás těžké tady něco uhrát. Ani mě tolik neštve ta porážka, mnohem víc mě štve náš výkon,“ uzavřel Kordula svou řeč před novináři, kdy poukázal na rozdíly mezi kluby, ale vinu za prohru klad na bedra svých svěřenců.