Nemáme se z čeho vzpamatovávat, říká před EL kapitán Sigmy. Slavia pro něj byla náročnější než Plzeň

Nemáme se z čeho vzpamatovávat, říká před EL kapitán Sigmy. Slavia pro něj byla náročnější než Plzeň

Po třech odehraných kolech je Sigma až na deváté pozici. Mohou za to dvě domácí porážky bez vstřelené branky proti Slavii a Plzni. Ambiciózní Hanáky mrzí zejména ztráta s Viktorí, která udeřila až v 88. minutě.

"Bez gólu se nedá vyhrát. Na druhou stranu to mělo s Plzní skončit s nulou vzadu. Pro mě osobně byl náročnější zápas proti Slavii," připomněl úvodní ligové kolo kapitán Olomouce Michal Vepřek, který byl hodně zklamaný...

"Bylo to vyrovnané utkání, jenže já jsem nedal velkou šanci. Z prakticky stejné jsme pak dostali gól. Byly pasáže, kdy nás Plzeň přehrávala, kdy byla kvalitnější na míči a dokázala jej víc podržet. My jsme potom neuhráli několik balonů a tím jsme se dostávali pod tlak," krčil rameny v interview pro web olomoucky.denik.cz důležitý člen olomouckého kádru.

Už ve čtvrtek bude Sigma v akci znovu. Čeká ji totiž úvodní duel třetího předkola Evropské ligy proti Kajratu Almaty. "Nemáme se z čeho vzpamatovávat. Máme se naopak od čeho odrazit, výkon byl dobrý. Bohužel, nedali jsme šance. Na pohár se každý těší," ubezpečil hanácké fandy velezkušený kolega Pilaře, Nešpora, Plška a spol.