Ďábelská loajalita: Které hvězdy United v posledních letech pokořily 400 soutěžních zápasů?

Ďábelská loajalita: Které hvězdy United v posledních letech pokořily 400 soutěžních zápasů?

Manchester United je gigantem mezi giganty ostrovního fotbalu. Jeho tradice, historie a úspěchy jsou známé po celém světě. Rudí ďáblové vždy stavěli na svých hvězdičkách, které zůstávali loajální dlouhé roky. V posledních letech už se hráči dosti točí, přesto je možné nalézt tři tváře, které na Old Trafford v nedávné minulosti zaznamenali 400 zápasů v rudém dresu. O které velikány jde?

3) Michael Carrick

Anglická ikona, kterou vždy honosila pracovitost a obětavost pro tým. Dlouhou dobu byl hlavní definicí hry Rudých ďáblů a díky jeho inteligenci z toho klub těžil nejen na Ostrovech. V minulé sezóně se v lednu rozhodl ukončit hráčskou kariéru, v květnu mu děkoval celý stadión věrných fanoušků tleskajících vestoje.

Velkou měrou se podílel na triumfu v Lize mistrů v roce 2008, na svém kontě má také pět titulu z Premier League. Celkem odehrál v rudém dresu 464 utkání a připsal si 24 branek.  Moc gólů opravdu nestřílel, ale jeho role byla někde jinde. Mnozí se domnívají, že by se dočkal většího věhlasu, kdyby nebyl ve stínu Ronalda a Rooneyho.