Weber pořád doufá v příchod nebezpečného Budínského. Podaří se Boleslavi přesvědčit Karvinou?

Weber pořád doufá v příchod nebezpečného Budínského. Podaří se Boleslavi přesvědčit Karvinou?

Protože Mladá Boleslav pustila do Spartaku Trnava Jakuba Radu a navíc se jí zranil velezkušený režisér Marek Matějovský, ve městě automobilů by rádi získali kreativního záložníka.

A není tajemstvím, že by kouč Jozef Weber rád přivítal ve svém kádru karvinskou ikonu Lukáše Budínského, který o o tom ví, ale zatím to dle svých slov "nijak neřešil".

"Zájem o něj mám pořád," potvrdil serverem iSport.cz citovaný kouč s minulostí v Jablonci, který na někdejším hráči Bohemians 1905 cení zejména produktivitu - během dvou sezon v Karviné ostatně zaznamenal 15 ligových tref a dalších 8 branek připravil svým spoluhráčům.

Weber na svůj cíl upozorňoval už i kabinu před vzájemným zápasem. "Lukáš je šikovný hráč. Tu finální a předfinální fázi řeší buď nebezpečnými střelami nebo narážečkami a přihrávkami, kterými zvýhoďnuje spoluhráče. Své hráče jsem na to samozřejmě upozorňoval, ale moc dobře jsme ho bránit nedokázali. Aspoň kluci viděli, že jsem ho nepřeceňoval," vyjmenoval jeho přednosti trenér dvanáctého celku tabulky, který má po třech kolech tři body a negativní skóre 6:10.

V Česku se zavírá letní přestupové okno zhruba za měsíc. Samotný šestadvacetiletý kolega Wágnera, Berkovce, Suchana a spol. si každopádně zatím nebalí. "Nevím, se mnou o tom nikdo nemluví, takže se normálně soustředím na Karvinou," ubezpečil svěřenec stratéga Romana Nádvorníka, jehož mužstvo je zatím přikováno k šestnáctému místu.