Ani Viktoria, ani Sampdoria. Závod vyhrála Slavia a Příbram si vydělá více než v případě Černého, Maška či Baráka

Server iSport.cz informoval, že bitvu o příbramský klenot Jana Matouška vyhrála Slavia, na čemž se měli dohodnout Jaroslav Starka a Jaroslav Tvrdík.

Ani Viktoria, ani Sampdoria. Závod vyhrála Slavia a Příbram si vydělá více než v případě Černého, Maška či Baráka

Viktoria, která byla společně se Spartou, Midtjyllandem, Frosinone a Sampdorií Janov dalším zájemcem o služby mladého záložníka, tak má mít smůlu a může za to částka, která má překročit původně požadovaný milion eur.

V současnosti se píše o sumě 40 milionů korun, což by mělo prezidentovi středočeského celku pokrýt roční rozpočet a možná i část příští sezony 2019/2020.

Pokud bude platit, stane se šestým nejdražším přestupem v rámci tuzemské nejvyšší soutěže. Za více peněz dorazili pouze Stanciu, Olayinka, Ben Chaim, Kadlec a Kaya.

Za více peněz mimochodem Příbram neprodala ani Antonína Baráka Slavii, Dominika Maška Hamburku či Václava Černého Ajaxu Amsterdam.

Nynější rychlonohý kolega Skácela, Slepičky, Rezka a spol. by však měl minimálně podzimní část Fortuna ligy odehrát u Litavky, kde bude zapůjčen.

Dohoda je taková, že si ho budou moci sešívaní stáhnout v zimě, případně ho ještě budou moci ponechat dalších šest měsíců na současné adrese.

Dvacetiletý Matoušek už by měl být přítomen ve vršovickém Edenu ve VIP salónku v rámci úvodního duelu třetího předkola Ligy mistrů proti Dynamu Kyjev.

V úterý by se měl potkat i s Jindřichem Trpišovským, který o něm začal uvažovat již v průběhu jarní části uplynulého ročníku, ve kterém byl nejproduktivnějším hráčem tehdy ještě druholigové Příbrami.