Zakotví Kadeřábek na jihu Apeninského poloostrova? AS Řím není jediným zájemcem o jeho podpis...

Hoffenheim, ve které má před sebou svou poslední sezonu Julian Nagelsmann, ztratil v posledním roce dvou hned několik důležitých defenzivně laděných opor a kdo ví, možná přijde i o další...

Zakotví Kadeřábek na jihu Apeninského poloostrova? AS Řím není jediným zájemcem o jeho podpis...

V týmu z Wirsol Areny, který letos čeká prestižní Liga mistrů, totiž může po třech letech služeb skončit šestadvacetiletý český reprezentant Pavel Kadeřábek.

Respektovaný krajní obránce by mohl podle tisku z Apeninského poloostrova zamířit do Serie A, kde se o něj v současné době zajímají hned dvě známé značky.

Jednou z nich je AS Řím, který je se spolehlivým exsparťanem spojován dlouhodobě a druhou pak SSC Neapol, na jejíž trenérské lavičce sedí nově renomovaný magnet na úspěchy Carlo Ancelotti.

Pražský rodák, jenž naposledy přestupoval za sumu 3,5 milionu eur, by v obou klubech z jihu země čelil velké konkurenci a to ani nemusíme zmiňovat konkrétní jména na soupisce. Champions League by mu však neutekla.

Hoffenheim, který v přípravě neprohrál a na Heerenveenu (8:2) či Chievu (5:0) si doslova pochutnal, čeká před ostrým startem v Německém poháru na půdě Kaiserslauternu poslední příprava proti Eibaru. Samotnou bundesligu pak vesnický celek zahajuje v Allianz Areně proti Bayernu. Bude ještě u toho i Kadeřábek?