Fred a Dalot jsou Sánchezovi málo. Chilská hvězda volá po podpisu opravdu velkého hráče

Fred a Dalot jsou Sánchezovi málo. Chilská hvězda volá po podpisu opravdu velkého hráče

Dlouholetý chilský reprezentant Alexis Sánchez se bojí velké konkurence Premier League a zastává názor, že pokud chce Manchester United uspět, musí angažovat hráče typu Artura Vidala, jehož si před pár dny pojistila Barcelona.

Rudí ďáblové přivedli během letního termínu dvě nové tváře, a sice Diego Dalota z Porta a Freda ze Šachtaru Doněck. Přestupový trh na ostrovech se však zavírá s úderem čtvrteční půlnoci a není moc času. I tak však na Old Trafford doufají, že se jim podaří dotáhnout příchod Harryho Maguireho z Leicesteru City.

"Musíme podepsat velké hráče se zkušenostmi. Barcelona angažovala Artura Vidala, který je skvělý hráč. Přesně takové fotbalisty musíme získat, abychom mohli v nadcházející sezoně vyhrávat trofeje," nechal se slyšet svěřenec portugalského manažera Josého Mourinha.

Bývalá hvězda Arsenalu, Barcelony či Udinese zatím není v divadle snů kdovíjak produktivní bilanci. K tomuto datu je na dvou brankách ze dvanácti ligových vystoupení a čekalo se více. "Už se nemůžu dočkat nového ročníku, jsem dostatečně motivovaný. Myslím si, že když jdete do nového klubu uprostřed sezony, je to vždy těžké. Běhěm pěti nebo šesti měsíců, které jsem tady, se pořád ještě učím nový přístup, metody trenéra a poznávám spoluhráče," obhajoval se devětadvacetiletý rychlík, jehož poslední mimoevropskou štací byl argentinský obr River Plate.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.