Zidane do Juve a Nedvěd zpět do Česka jako manažer repre? Grande Paolo konečně promluvil...

Zidane do Juve a Nedvěd zpět do Česka jako manažer repre? Grande Paolo konečně promluvil...

Když se na přelomu července a srpna spekulovalo o tom, že je Pavel Nedvěd na odchodu z Juventus Stadium a procentuálně se jeho odchod na server juvelive.it odhadoval na devadesát procent, vypadalo to reálně.

Tím spíš, že stejné zprávy hovořily o tom, že Stará dáma angažuje na pozici sportovního ředitele Zinedina Zidana a "Grande Paolo" se vrátí do českého fotbalu v roli nového manažera národního mužstva.

Nakonec se však žádný podobný scénář nekoná a bývalý záložník Sparty či Lazia Řím zůstává v managementu úřadujícího šampiona Serie A, do jehož struktur se přesunul hned po konci své zářivé hráčské kariéry, čili v roce 2010.

Někdejší kapitán české repre, který se tento týden vrátil do Itálie z prázdninového pobytu za oceánem, se pro Seznam.cz vyjádřil jasně. "Na mé roli v Juventusu se nic nezměnilo. Spekulace mě jen zdržují od práce," prohlásil pro web seznamzpravy.cz viceprezident Juve.

Čtyřiatřicetinásobný mistr Apeninského poloostrova, který v létě porazil Bayern Mnichov, na penalty udolal Benfiku i MLS All-Stars a prohrál s Realem, začíná soutěžní boje v sobotu 18. srpna na hřišti Chieva.