Dembélé brání svou životosprávu: Přeci si nějaký ten hamburger dovolit můžu

Dembélé brání svou životosprávu: Přeci si nějaký ten hamburger dovolit můžu

Svým přestupem do Barcelony se stal loni jedním z nejdražších hráčů historie tohoto sportu, ale očekávání zatím nenaplnil. V posledních týdnech sílily názory, že by se mohl z Camp Nou přestěhovat na Emirates. Tento tah ale jednadvacetileté francouzské křídlo odmítlo stejně jako fakt, že by si mělo odepřít milované hamburgery.

Rychlonohý mladík se přesunul do katalánských řad za více jak 100 milionů eur a zatím se cítí na této adrese spokojený. Fanoušci s jeho výkony už tak nadšení nejsou, ale důvěru u kouče Ernesta Valverdeho zatím má. Měl se stát novým Neymarem, ale očekávání zatím nenaplnil. Třeba se tak stane v nové sezóně.

„Zůstávám v Barceloně. Zprávy o přestupu do Arsenalu beru jako žert nějakého novináře, který neměl o čem psát,“ prohlásil Dembelé. Na Ostrovech o něj měly zájem Chelsea nebo Manchester United, zajímal i PSG nebo milánské AC, ale svou budoucnost vidí v Barceloně.

Mnozí mu vyčítají jeho nezdravý životní styl, ale samotný hráč si na své neřesti rozhodně šáhnout nenechá. „Občas si přece můžu dovolit nějaký ten hamburger,“ brání se Dembélé před útoky novinářů a nespokojených fanoušků. Na Camp Nou má platný kontrakt do června roku 2022.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.