Trpišovský avizuje šanci pro hráče, kteří vypadají dobře na tréninku

Trpišovský avizuje šanci pro hráče, kteří vypadají dobře na tréninku

Sešívaní vicemistři mají před sebou čtvrté ligové kolo a i po venkovním duelu ve městě automobilů by se na domácí scéně rádi chlubili stoprocentní bodovou bilancí, což znamená jediné - dostat Mladou Boleslav na lopatky.

Po Dynamu Kyjev však měla Slavia na přípravu pouhé dva dny. "Zažil jsem to, je to ta nejhorší varianta. Naštěstí jsme hráli doma a jedeme do Mladé Boleslavi, která je kousek. Horší varianta je přílet za zahraničí a pak jet na Moravu. I podle studií jsou hráči schopni se dostat tak na 60 procent výkonu," ozřejmil webem slavia.cz citovaný hlavní kouč Jindřich Trpišovský.

Nechystá náhodou šéf Kúdely, Pokorného, Jugase a spol. obměnu základní sestavy? "Sestavu jsme drželi stejně, protože mužstvo hrálo dobře. Navíc program to umožňoval. Hráli jsme doma. Teď se program trochu nahustil. Navíc někteří hráči mají den po zápase problémy a netrénovali. Určující bude ještě pátek dopoledne, z toho stavu budeme vycházet. Náš styl je hodně založený na běhání. Pokud by nebyli hráči schopni podat běžecky takový výkon jako teď, tak by to nebyla naše hra. Určitě nějaké změny budou, na druhou stranu nechceme to mužstvo úplně rozbít. Budeme hledat mix toho, aby kostra zůstala zachovaná, ale dostali šanci hráči, kteří vypadají dobře na tréninku," doplnil bývalý stratég Viktorie Žižkov a Slovanu Liberec.

Muž zodpovědný za výsledky a výkony slavného "S" z Edenu navíc očekává, že bude soubor kouče Webera hrát jinak, než tomu bylo dosud. "Hráli zápasy, kde padalo hodně gólů, ať už je dali nebo dostali. Proti nám ten zápas povedou jinak, proběhly u nich také změny ve vedení klubu. Budou hrát defenzivněji. Musíme se připravit na hru do plné obrany, navíc budou mít v sestavě hodně vysokých hráčů. Jako tradičně to bude na opticky užším hřišti hlavně o osobních soubojích," uzavřel Trpišovský, jehož předzápasová slova nabídly stránky slavia.cz.

Předehrávka čtvrtého kola má výkop od 18:30.