Kvůli nevýraznému Kulhánkovi loví Sparta Greguše z Kodaně. Kadlec, Vatajelu či Pulkrab se asi odeberou pryč

Sparťanská redukce kádru je aktuální právě teď a měla by se dotknout například i Semiha Kayi, Bogdana Vatajelua, Matěje Pulkraba, Václava Kadlece či Mihaila Rističe. 

Kvůli nevýraznému Kulhánkovi loví Sparta Greguše z Kodaně. Kadlec, Vatajelu či Pulkrab se asi odeberou pryč

Současnou soupiska áčka, které se nyní musí obejít bez dlouhodobého maroda Tal Ban Chaima, by mohlo opustit čtyři až pět hráčů, ale klidně může zmizet až sedm borců.

A na Letné, kde je stále na výplatní pásce také zkušený Francouz Rio Mavuba, s nímž se přitom už déle nepočítá, se zřejmě ještě bude posilovat.

Slavné "S" loví sedmadvacetiletého slovenského reprezentanta Jána Greguše z Kodaně, který už v české lize bojoval v barvách dvou klubů, a sice Baníku Ostrava a Jablonce. Odchovanec Nitry má sebou má také krátkou minulost v anglickém Boltonu Wanderers.

Spartě by se 189 centimetrů vysoký středopolař, jenž však má ještě necelé dva roky smlouvu v Dánsku, hodil do středu pole, protože exliberecký mladík Kulhánek zůstává v Generali aréně za očekáváním.

P.S.: Ačkoliv byl Zdeněk Ščasný avizován jakožto dočasný a zaskakující kouč, sportovní vedení s ním i nadále počítá coby hlavním trenérem.